Úvodní stránka

Novinky ve Zlatém klíčku

Změna prodejní doby o prázdninách, 1.7.2016

V průběhu prázdnin se na Vás budeme těšit v rámci změněné otevírací doby. Otevřeno od 10 do 16 hodin. Přejeme Vám slunečné a spokojené léto.

Masáž obličeje bylinnými měšci, 30.3.2016


Probuďte svoji tvář vůní bylin! Vyzkoušejte masáž obličeje hřejivými bylinnými měšci, která uvolňuje pokožku i unavené svaly. Přijďte si odpočinout a relaxovat svoji tvář i smysly. Více na naleznete na adrese www.klickekrase.cz.

Vyčerpanost nebo obnova energie?, 10.1.2016

Odpovědi a nové poznatky o fungování lidského těla,propojení hlavy a srdce nám přináší vědecký tým HeartMath. Vítejte ve světě emWave technologií. Napomáhají transformovat stres, zvyšovat pružnost, intuici a zlepšovat projev ve všech oblastech života. Prezentace se uskuteční ve středu 9. 3. 2016 od 18:00 hod. Více informací naleznete zde.

Novinky v obchodě

V naší prodejně Vám rádi poradíme, můžete si vybrat ze široké nabídky bylin, čajů, potravinových doplňků, minerálů, akupresurních pomůcek, knih apod. na váš konkrétní problém nebo na podporu detoxikace či regenerace. Více o sotimetu zde.

Meditační nahrávka JSEM ŽENA, 10.2.2016

Meditační nahrávka JSEM ŽENA je opět v prodeji! Tentokrát v jednodušší verzi k použití přímo jako CD. Vnímejte afirmace pro rozvoj svého krásného ženství, nechejte je na sebe působit i v binaurálním rytmu tak, aby se do Vás hluboce uložily. Můžete jim naslouchat i během spánku.

Diář síly 2016, 12.10.2015

Ručně malovaný plánovací a lunární diář Květoslavy Kolouchové. Každý měsíc charakterizuje jedno silové zvíře. Můžete si vybrat ze dvou druhů obálek, na nichž je vyobrazen vlk nebo kůň.

Pro zvířata

Pomoc koním a psům od zdravotních problémů přirozenou cestou.
Veronika Svobodová - Dornova metoda - zvířata, Bowenova technika, Bachova květová terapie pro zvířata.
Více naleznete na www.dornovametodazvirata.cz.

Nejbližší akce

Datum
Začátek
Akce
Vedoucí

Pro dobrou náladu

Citát k zamyšlení:

„Jak plavec prosíš o klidnou vodu – a přitom ty největší vlny děláš sám, svým zmítáním…“

Autor: Naděžda Verecká, více o citátech naleznete zde.
Mandalka pro dnešní den:

Připravila: Lucie Kopecká

Prodejna