Úvodní stránka

Novinky ve Zlatém klíčku

Masáž obličeje bylinnými měšci, 30.3.2016


Probuďte svoji tvář vůní bylin! Vyzkoušejte masáž obličeje hřejivými bylinnými měšci, která uvolňuje pokožku i unavené svaly. Přijďte si odpočinout a relaxovat svoji tvář i smysly. Více na naleznete na adrese www.klickekrase.cz.

Vyčerpanost nebo obnova energie?, 10.1.2016

Odpovědi a nové poznatky o fungování lidského těla,propojení hlavy a srdce nám přináší vědecký tým HeartMath. Vítejte ve světě emWave technologií. Napomáhají transformovat stres, zvyšovat pružnost, intuici a zlepšovat projev ve všech oblastech života. Prezentace se uskuteční ve středu 9. 3. 2016 od 18:00 hod. Více informací naleznete zde.

Nový rok 2016, 3.1.2016

Vítej roku 2016, otevíráme ti svoji náruč a těšíme se na všechny úžasné zážitky, které máš pro nás přichystány.  My všichni ze Zlatého klíčku jsme připraveni Vám i v tomto roce být nápomocni. Těšíme se na Vás od pondělí 4. ledna 2016.

Novinky v obchodě

V naší prodejně Vám rádi poradíme, můžete si vybrat ze široké nabídky bylin, čajů, potravinových doplňků, minerálů, akupresurních pomůcek, knih apod. na váš konkrétní problém nebo na podporu detoxikace či regenerace. Více o sotimetu zde.

Meditační nahrávka JSEM ŽENA, 10.2.2016

Meditační nahrávka JSEM ŽENA je opět v prodeji! Tentokrát v jednodušší verzi k použití přímo jako CD. Vnímejte afirmace pro rozvoj svého krásného ženství, nechejte je na sebe působit i v binaurálním rytmu tak, aby se do Vás hluboce uložily. Můžete jim naslouchat i během spánku.

Diář síly 2016, 12.10.2015

Ručně malovaný plánovací a lunární diář Květoslavy Kolouchové. Každý měsíc charakterizuje jedno silové zvíře. Můžete si vybrat ze dvou druhů obálek, na nichž je vyobrazen vlk nebo kůň.

Pro zvířata

Pomoc koním a psům od zdravotních problémů přirozenou cestou.
Veronika Svobodová - Dornova metoda - zvířata, Bowenova technika, Bachova květová terapie pro zvířata.
Více naleznete na www.dornovametodazvirata.cz.

Pro dobrou náladu

Citát k zamyšlení:

„Některé tvé části s křikem odumírají a některé se s křikem znova rodí…“

Autor: Naděžda Verecká, více o citátech naleznete zde.
Mandalka pro dnešní den:

Připravila: Lucie Kopecká

Prodejna