Kalendář akcí

Beseda na téma: Duše a já


Vedoucí akce:
Začátek:
02.10.2014 - 16:00 h
Konec:
02.10.2014 - 18:00 h
Místo konání:
Cena:
300,- Kč

Beseda na téma: Duše a já

Spousta lidí je odpojená od svého nitra, neboli duše. Toto oddělení komplikuje jejich život. Trápí se sami nad sebou, nad svým životem a přijímají do sebe lítost a pocit viny. Poznat svoji duši znamená poznat sám sebe. Toto poznání otevírá srdce, které učí sebelásce, pochopení života a jeho realizaci. Žít v radosti a lásce chceme všichni, duše každého z nás má klíč……..

Všechny Vás srdečně zvu na aktivní besedu, kde se seznámíme se svým nitrem – duší a přijmeme klíč k našemu štěstí.

Lenka Šupová

Přihlašujte se na emailu supovalenka@seznam.cz, kde vám ráda poskytnu odpovědi na vaše případné dotazy. Sejdeme v přízemí Klíčku – v čekárně 15:55.

Těším se na vás a společné tvoření v Jednotě

Více na: www.lecive-elementy-v-nas.cz

Jmenuji se Lenka Šupová, narodila jsem se v královském městě Znojmě a již deset let žiji spokojeně v Brně, se svým manželem a synem Davidem. V soukromém i pracovním životě se zabývám východní filozofií TCM – Tradiční Čínskou Medicínou, psychologií a vnitřním prožívám neboli stavem Duše. Pomáhám odstraňovat staré zakódované vzorce chování, myšlení a prožívání na všech úrovních těla i ducha, které jsou propojené s energetickými centry – čakrami. Odchází i bolest s nemocí a vzniká čistý energetický základ pro život v lásce a harmonii se sebou. Pracuji zejména se ženami, ale i s dětmi. Při aktivních besedách a soukromých terapiích pracuji s posvátnými ženskými energiemi a energií lásky Ježíše Krista. Více na www.lecive-elementy-v-nas.cz

Comments are closed.