Kalendář akcí

Gaia v Brně


Vedoucí akce:
Začátek:
15.10.2013 - 17:30 h
Konec:
15.10.2013 - 20:30 h
Místo konání:
Cena:
350,- Kč

Gaia v Brně

Na setkání můžete prožít přímou zkušenost svobodného bytí. Poznat, že tuto svobodu a volnost, při které přichází prožitek míru, spokojenosti a uvolnění napětí, máte neustále k dispozici. Spočíváním v tomto stavu dochází k rychlému léčení nervového systému a uvolnění starých traumat…

Setkání se budou skládat z jemné mozaiky povídání, spočívání v tichosti a odpovědí na otázky. Skrze schopnost cítit Vás ve svém nervovém systému a pomocí metody „Somatické prožívání“, povede Gaia Vaši pozornost lehce a přirozeně k Vašemu skutečnému Jáství (Bytí) – k prožitku přirozeného stavu bytí – ke stále přítomné, léčivé existenci Vašeho vlastního Já, osvobozené od strachu, nedostatku a nemocí. Poznáte, že toto osvobození lze zažít tady a teď bez nutnosti učit se složitým technikám a filozofiím. Uvědomíte si, že k spokojenému bytí nepotřebujete něco dalšího. Více na www.gaia-satsang.com
Setkání budou vedena v angličtině a tlumočena do češtiny.
Můžete také využít možnost indviduálního setkání a terapie (cena individuální terapie 1200,- Kč).

Lektor: Gaia
V roce 1985 došlo k velkému zvratu v mém životě. Setkal jsem se s léčitelem z Filipín, který v té době lěčil mou partnerku. Poznal jsem, že svět je jiný než jsem si do té doby myslel.
V roce 1990 jsem se dozvěděl, že mám rakovinu. Šel jsem za německým léčitelem a díky jeho léčbě jsem si uvědomil, že nemoci jsou způsobeny tím, jak k sobě přistupujeme.
V roce 1993 jsem začal docházet na satsangy různých učitelů a začal jsem jezdit do Indie.
V roce 1996 jsem na Kanárských ostrovech potkal svého učitele Isaaca Shapiro (tradice učení Ramana Mahárišiho a Papádžiho).
V roce 1997 jsem zcela jasně věděl, čím skutečně jsem a jezdil jsem ještě další 4 roky s Isaacem po celém světě. S požehnáním Issaca jsem uskutečníl svůj první veřejný satsang v září 2000 ve Francii. Od té doby dostávám pozvání k vedení satsangů z různých částí světa.
V roce 2001 jsem se usadil v Německu a kromě mých vlastních satsangů jsem zde organizoval také Isaacovi satsangy.
V roce 1995 jsem se stal shiatsu terapeutem a mistrem Reiki. Učil jsem se i různým dalším léčivým a masážním technikám. Díky zlomovému zážitku v roce 2000, který jsem zažil na jednom workshopu, jsem mohl tyto všechny naučené techniky opustit a nechat vše působit spontánně a přirozeně. Od té doby tomu, co „dělám“ říkám Esenciální léčení, které k mé radosti již vyléčilo i těžké nemoci jako je rakovina, astma i různé psychózy. Samozřejmě, že v některých případech k uzdravení nedojde, i to se stává.
Prošel jsem terapeutickým výcvikem metody „Somatické prožívání“ a začlenil jsem tuto formu práce s traumaty do svých setkání.

Rezervace: Vladislav Horecký, +420 604 200 471, vlada.h [zavináč] gmail.com

Comments are closed.