Kalendář akcí

Křižovatky vztahů I.


Vedoucí akce:
Začátek:
17.06.2016 - 17:00 h
Konec:
19.06.2016 - 16:00 h
Místo konání:
Cena:
3600,- Kč

Křižovatky vztahů I.

Dovolujeme si Vás pozvat na další z výjezdních akcí, které pořádáme v kouzelném prostředí Vysočiny. Tentokrát se zaměříme na naše vztahy s nejbližším okolím, s partnerem, dětmi, rodiči i pracovními kolegy. Rozkryjeme tuto oblast prostřednictvím karet, numerologie a dalších zajímavých nových metod. Pomocí technik Neurolingvistického programování odpojíme vazby, které nás v současnosti omezují v navazování zdravých vztahů a brání nám být ve vztazích šťastní. Prostřednictvím meditace Odpuštění rozvolníme karmická spojení. Aby všechny tyto procesy probíhaly co nejpříjemněji, dopřejeme našim fyzickým tělům hýčkání v podobě infrasauny, vířivé voňavé koupele a pohlazení.

Každý z Vás také formou napojení DVS (dialogy s vnitřními světy) získá individuální informaci nebo radu jak přistupovat ke svým vztahům.

Provázet Vás budou terapeutky Jarka Rinchenbachová a Daniela Juráňová.

Začátek: pátek 17. 6. mezi 17 – 18 hod. (večeře v 18 hod. ), po večeři začátek programu
Ukončení: neděle 19. 6. v 16 hod.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, spacák, polštářek, ručník, zápisník a psací potřeby
Cena: zahrnuje práci terapeutů, ubytování, stravu, nápoje, pro zájemce odvoz z Brna a zpět (sraz v 16hod u Zlatého klíčku)
Místo konání: Štěpánov nad Svratkou 217

Těšíme se na Vás!

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akce je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 1000,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu.

Comments are closed.