Kalendář akcí

Léčení II. – Atlantská škola


Vedoucí akce:
Začátek:
19.01.2013 - 09:30 h
Konec:
20.01.2013 - 17:00 h
Místo konání:
Cena:
2500,- Kč

Léčení II. – Atlantská škola

Vedoucí akce: Mgr. Ivana Valová

Sobota 9:30 – 17:30. Neděle 9 – 17h. Cena 2500.

Práce s vysokofrekvenčním světlem, které jemně působí na energetické pole a uvolňuje bloky a emoce vzniklé špatným chápáním situace, kterou jsme v minulosti prožili a neuměli jsme ji jinak řešit; zvýšení vaší schopnosti léčit; urychlení duchovního růstu; naplnění vašeho nejvyššího potenciálu; vzpomenutí si na skutečné pojetí lásky, osobní síly a sebeúcty; vyrovnání mužské a ženské energie; nacházení přirozeného způsobu sebevyjádření; regenerace orgánů a skutečné uzdravení.

Témata: Plejádská světelná terapie. Zdravé hranice. Uzemnění. Léčení energetického pole. Páteřní dráha. Sebeúcta. Očista pomocí růže, Čištění čaker. Uvolňování nezdravých obrazů, přesvědčení, soudů. Uvolňování dokonalých obrazů, myšlenkových forem, psychickch dohod a provazců. Bytí v přítomnosti. Energie Ka, vzorec Ka, kanály Ka. Světelný kužel a spirálovitá osa. Naše přirozenost, mozkomíšní mok. Neuromuskulárně kortikální převzorování. Léčení ve světelných komorách, komory lásky. Podosobnosti. Vnitřní pečovatelka, vnitřní dítě. Vnitřní bojovník, vnitřní duch. Čištění vadných neurálních drah. Buňky těla, léčivý obal. Léčení s mřížkou kvantové konfigurace. Léčení duše po těžkém traumatu. Spojení s vyšším Já.

Doporučuji si přečíst knihu Plejádská světelná terapie od Amorah Quan Yin. Kurz Léčení II volně navazuje na kurz Léčení I. Účast na kurzu Léčení I ale není bezpodmínečně nutná.

Přihlášky na www.atlantskaskola.cz – registrace nebo tel. 603 805666.

Comments are closed.