Kalendář akcí

Léčení kořenů IV. – Zdravá sexualita


Vedoucí akce:
Začátek:
02.11.2015 - 18:00 h
Konec:
02.11.2015 - 21:00 h
Místo konání:
Cena:
300,- Kč

Léčení kořenů IV. – Zdravá sexualita

Nový začátek, ze kterého můžete šťastně vykročit

Série prožitkových seminářů, které Vám pomohou změnit život. V hluboké relaxaci uvolníte tělo a v řízené meditaci projdete od početí do dospělosti.

Všechny události od početí, porodu a z dětství, se nám otiskují do mozku, vytváří se mapa, podle které se většinou řídíme celý život. Vlastní mapu nejsme schopni vidět, ale zjevuje se nám jako limbický otisk – opakované vzorce myšlení, emocí, chování. Těmi se začínáme zabývat, když se nám dokola opakují stejné situace a my si už po tisící opakujeme:

nejraději bych ani nebyla, … život jsou samé starosti, … nejsem dost dobrá a nezasloužím si nic pořádného,…na to prostě nemám, …

Při raném vývoji mozku se kolem základů mozkového kmene vytváří limbický systém, centrum emocí a paměti. Limbický otisk říkáme procesu, který se děje od početí, přes porod a v dalších vývojových stádiích a celoživotně nás ovlivňuje.

Limbický otisk – mapu i cesty můžeme změnit. Můžeme staré cesty nechat zarůst a vytvořit nové, po kterých se nám bude šlapat pohodlněji. V hluboké relaxaci uvolníme tělo a v řízené meditaci projdeme nejdůležitější chvíle života. Vytvoříme si nový začátek, ze kterého můžeme šťastně vykročit správným směrem.

Semináře jsou určené pro muže a ženy, kteří:

  • by v životě rádi něco změnili
  • hledají podporu
  • nechtějí opakovat staré chyby
  • hledají nové techniky v seberozvoji

Semináře můžete navštěvovat jednotlivě nezávisle na sobě, avšak největší účinek má postupné absolvování všech seminářů po sobě, některé témata je vhodné opakovat i několikrát.

Cena: 300 Kč (1 seminář) nebo 1000 Kč (4 semináře)

Více nalezne na adrese www.biodotek.cz.

Na každý seminář je třeba se přihlásit emailem jana.kolackova [zavináč] goa.cz. Pokud se hlásíte na celou sérii, stačí jedna přihláška. Pošlete mi prosím Vaše jméno a název semináře, zpátky dostanete potvrzení přihlášky a informace o platbě.

Comments are closed.