Kalendář akcí

Malování mandal – Anděl nové vize


Vedoucí akce:
Začátek:
09.06.2014 - 18:00 h
Konec:
09.06.2014 - 20:00 h
Místo konání:
Cena:
150,- Kč

Malování mandal – Anděl nové vize

Tarot – cesta duše
Anděl nové vize

Na těchto večerech se setkáváme se sebou a vnitřními částmi, které se necítí být dobře přijaté ve vnitřním systému, cítí se nějak potlačené nebo neprojevené. Vytváříme prostor pro jejich objevení a vyjádření cestou práce s barvami a nacházíme jejich kvality a nadání. Tyto díky jejich přijetí začínáme integrovat do systému a zapojovat je do vnitřní spolupráce, abychom se cítili více stabilnější, vyrovnanější a silní na to,projevit se takoví, jací se cítíme být.

Vysvětlivky :

Práce s archetypy duše pomáhá vytvořit prostor pro ty části v nás, které si přejí být objeveny a projeveny. Andělské energie podporují ctnosti a hodnoty v nás, proto s nimi pracujeme, abychom podpořili tyto vnitřní části a dovolili jim projevit vlastnosti a kvality, které si přejí být vyjádřeny.

Těšíme se na setkání

Sraz je vždy v 17:55 hod. (v čekárně za prodejnou), přijďte prosím včas, v 18h se zavírá prodejna, pak odcházíme nahoru do pracovny.
Na tato setkávání se nemusíte objednávat,ale je dobré si prověřit, jestli není nějaká změna v programu  a to na tel. 774626177 (stačí poslat sms).

Více zde: http://www.duhovy-svet.cz/news/mandaly/

Více na www.duhovy-svet.cz

Comments are closed.