Kalendář akcí

Přednáška: Základní principy zdravého života, John FIELDER


Vedoucí akce:
Začátek:
07.04.2012 - 18:00 h
Konec:
07.04.2012 - 21:00 h
Místo konání:
čajovna
Cena:
350,- Kč

Přednáška: Základní principy zdravého života, John FIELDER

Přednášet bude doktor John FIELDER (90 let), certifikovaný australský učitel biogenního životního stylu a přírodních věd přednášející o přírodní léčbě, hygieně a biogenním životním stylu. Má více než 35 let zkušeností v oblasti přírodního léčitelství. Každý týden učí ve studijním programu Přírodní život v kurzu pro konzultanty životního stylu, který je založen na těchto principech. Je zakladatelem farmy pro zdraví v Clohesy river (Austrálie) a Akademie přírodního životního stylu, zakladatel společnosti pro přírodní zdraví v Jižní Austrálii, člen britského rejstříku Naturopatie a Registrované společnosti Naturopatů ve Velké Británii a členem Mezinárodní asociace lékařů hygieny ve Spojených státech.

Cílem přednášky je poskytnout praktické informace o ideálních podmínkách, které umožní dosáhnout optimálního zdraví: čistý vzduch, čistá voda, spánek, zdravé jídlo, cvičení, odpočinek a relaxace , hry a rekreace , příjemné prostředí, kreativní užitečná práce.

Při dodržování přírodních zákonů a poskytnutí nezbytných podmínek pro rozvoj vnitřní moudrosti našeho těla se nám může navrátit optimální zdraví. Metody jsou založeny na praktických ukázkách a diskusích.

Více informací naleznete na adrese www.vitalvibe.cz/joh

Přednáška bude tlumočena do češtiny z angličtiny.

Comments are closed.