Kalendář akcí

Seminář Návraty: I. Minulost


Vedoucí akce:
Začátek:
19.08.2017 - 10:00 h
Konec:
20.08.2017 - 16:00 h
Místo konání:
Cena:
2600,- Kč

Seminář Návraty: I. Minulost

Náplní tohoto semináře je naučit se techniku, pomocí které budete cestovat do minulosti a uzdravovat ji. Protože pokud není minulost uzdravena, pak může tento „virus“ minulosti neustále infikovat přítomnost i budoucnost. Technika „cestování“, která je spojením kvantové fyziky, biologie a šamanského přístupu, vám umožní vymanit se z karmického koloběhu příčiny a následku. Je to metoda, která vám dává možnost pracovat sami na sobě rychle a efektivně, kdy za pár sezení můžete zvládnout co za dlouhá léta psychoterapie.

Jídlo s sebou nebo v blízkosti jsou obchody, restaurace. S sebou taky karimatku, deku, přezůvky, pohodlné oblečení, pero a papír.
V sobotu se bude začínat v 10h a v neděli končit nejpozději kolem 16h. V sobotu skončíme asi až večer (nejdřív v 18h), v neděli se bude začínat podle domluvy (cca 9h).

Počet míst je omezený, je nutné si místo rezervovat formou SMS na tel. čísle 777 209 480 nebo e-mailem g.abrmanova [zavináč] seznam.cz. Záloha je 1200 Kč, prosím na účet do 1. 8. V případě zrušení rezervace méně než 3 dny před začátkem se záloha nevrací.

Comments are closed.