Kalendář akcí

Skupinové cvičení Pilates


Vedoucí akce:
Začátek:
27.04.2015 - 18:00 h
Konec:
27.04.2015 - 19:00 h
Místo konání:
Cena:
140,- Kč

Skupinové cvičení Pilates


V každé hodině najdete cviky, které vyrovnávají velké svalové dysbalance, později i jemné svalové rozdíly. Dochází tak postupně ke srovnání nesprávného zatížení těla.
Cviky, které jsou zařazovány, jsou na hluboké svalstvo. To je nezbytné pro správné držení kosterního aparátu a dává svalovou oporu jednotlivým partiím (břicho,páteř, klouby …).

V hodině zažijete i posílení centra, tedy oblasti břicha, a zapojení všech svalových řetězců. Je kladen důraz na koncentraci a pečlivé provedení pohybu, v neposlední řadě i na dýchání. V každém případě sledujete svoje tělo a jemnou energetiku, která se výrazně mění. To uvádí do chodu mechanismy, které mají za následek hluboké změny v celkové psychické i fyzické kondici.

Dynamika jednotlivých hodin se v jednotlivých částech mění. V hodinách jsou zařazovány cviky dle momentálních priorit. Precizní provedení a dotahované pozice mají větší svalovou odezvu i několik dní po hodině. I pokročilí klienti stále objevují nová místa na svém těle, která právě našli a probudili. Protažení a rotace jsou nezbytnou součástí každé hodiny.

Nutno se telefonicky předem domluvit.
Termín pravidelných cvičení: každé pondělí 16.45 – 17.45 a 18.00 – 19.00.

Comments are closed.