Kalendář akcí

Terapie přitahovacích polí


Vedoucí akce:
Začátek:
08.10.2013 - 18:00 h
Konec:
08.10.2013 - 20:00 h
Místo konání:
Cena:
120,- Kč

Terapie přitahovacích polí

Terapie přitahovacích polí je o tom, co si k sobě přitahujeme svými myšlenkami, emocemi, vnímáním života a tím, co pak na jejich základě děláme. Dozvíte se, jaký to má dopad na naše zdraví a na ukázce vyzkoušíte, jak to lze účinně napravit.

Lidstvo bylo ve své dávné minulosti Bohem obdarováno klíči ke štěstí a dobrému zdraví. Tímto požehnáním je znalost meridiánů. Díky ní víme o toku životní energie, která našimi těly prochází. Během staletí zkoumání a studií člověk tento úžasný dar jen trochu poodhalil. Nadešel čas jej využít účinněji. Terapie přitahovacích polí propojuje dávnou moudrost s moderními technologiemi, a tím nám umožňuje převzít kontrolu nad neviditelnými silami, které řídí náš život. Prastará znalost Tradiční čínské medicíny nám říká, že mysl, tělo a duch jsou samostatné části jednoho celku – ten celek jsme my. Všichni osvícení mistři nám v průběhu věků připomínali jedno a to samé: naše myšlenky vytvářejí to, co zažíváme. Týká se to zdraví, bohatství i duševní pohody.

Představíme vám novou, rychlou a účinnou cestu k sebezdokonalování. Jedná se o dvě techniky, které jsme nazvali

Terapie přitahovacích polí a Akupunktura pro mysl
Jsou založeny na nejnovějších výzkumech z mnoha vědeckých odvětví, inspirují se pracemi osobností jako například Dr. David Böhm, Rupert Sheldrake, laureát Nobelovy ceny Dr. Eric Kandel, Dr. David Hawkins, Eckhart Tolle a mnoho duchovních buddhistických mistrů.

Učí jak si zlepšit zdraví a změnit život tím, že se přestaneme napojovat do těch energetických polí, která jsou pro nás neprospěšná.

Vychází hlavně z automatických procesů mysli, z toho, co je pro člověka přirozené a čemu je tak těžké se v denním životě vyhnout. Velmi krásně vysvětlují lidské chování, povahy, reakce, emoce a učí, jak s nimi pracovat . Nabízí velmi názornou a jednoduchou cestu k napravení a uvolnění starých křivd, traumat, neštěstí, stresů a všech možných minulých i současných neštěstí, kterými lidé ve svém životě prošli nebo procházejí a které v jejich osobnostech – na psychice i těle, zanechávají energetický vliv. Pokud se tento vliv neodstraní, přerůstá časem v nemoc.
Terapie přitahovacích polí a Akupunktura pro mysl k napravení využívají meridiánový systém. Buď se poklepává na meridiánové body – v určitém, naprosto přesně stanoveném sledu, nebo používají tzv. akutóny. Zároveň se pracuje s uvědoměním a odpouštěním. Tím dokáží oslovit organizmus celostně, naprosto cíleně a přesně a pomoci energie v těle zharmonizovat, aby se člověk dostával zpět ke svému přirozenému zdraví.

Velmi srozumitelně vysvětlují

  • proč nás potkávají problémy a nemoci
  • co si kterými myšlenkami do života přitahujeme
  • kterou z nemocí jsme náchylni dostat, když nezměníme určité vnímání světa a toho, co se kolem nás děje a učí postupy jak to změnit.
  • jak najít a odstranit traumata a stresy, aby nás dál netížily.
  • jak energeticky léčit zdroje nemocí
  • jak přeladit svou mysl, aby nás naše reakce nezraňovaly a přestali jsme si vytvářet budoucnost plnou problémů

Co u nás získáte

  • můžete se pustit svých bolestí a chronických nemocí
  • můžete změnit své myšlenkové pochody a přestat se nořit do špatných pocitů, naladit se na lásku a najít světlo
  • můžete od základů změnit svůj život
  • můžete k sobě přilákat zdraví, úspěch a pohodu.

Tyto metody jsou unikátní v tom, že zahrnují celou naši bytost a umí přeladit mysl.

Přednáší: Helena Pěkná, tel. 603 513 636, e-mail: aft.pekna [zavináč] seznam.cz
Více informací najdete na www.aft-terapie.cz

Comments are closed.