Kalendář akcí

Večerní meditace


Vedoucí akce:
Začátek:
22.01.2015 - 18:00 h
Konec:
22.01.2015 - 20:00 h
Místo konání:
Cena:
150,- Kč

Večerní meditace

Prvních 45 min. se na dané staneme svědkem pouze ve vlastní introspekci a necháme vystoupit z vnitřního ticha vše, co se k danému tématu skrývá uvnitř a může být objeveno. Náš vnitřní svědek pouze pozoruje, aniž by se k čemukoli jakkoli vyjadřoval. Toto sezení v tichu je velmi cenné a hodnotné pro vnitřní úklid a vyjádření pravdy v nás. Posléze proběhne sdílení, kdy každý bude mít v k vyjádření pouze 3 věty, aby vystihl jen to podstatné, o co se chce skutečně rozdělit a je k věci. Mnohdy člověk zjistí, že tři věty je i příliš mnoho slov na to, aby sdílel. Toto je cílem kontaktu se sebou, pak se setkáme i s porozuměním.

Program:

  • Vipassana – meditace v tichu 45 min,
  • sdílení: každé téma probíráme 3x po sobě, tedy ve třech termínech, abychom si více zažili nové pohledy na věc a přitom pozorujeme ve svých životech, jak se odráží náš nový pohled v praktickém žití a mezilidských vztazích.

Sraz je vždy v 17:55 hod. (v čekárně za prodejnou), přijďte prosím včas, v 18h se zavírá prodejna, pak odcházíme nahoru do pracovny.
Na tato setkávání se nemusíte objednávat,ale je dobré si prověřit, jestli není nějaká změna v programu  a to na tel. 774626177 (stačí poslat sms).
Více naleznete zde.

Comments are closed.