Svíce TÁDÉ

Svíce TÁDÉSvíce TÁDÉSvíce TÁDÉTato metoda navazuje na staré tradiční metody harmonizace fyzického těla i psychiky. Vychází z předpokladu, že bolest je způsobena váznutím toku životní energie – v její cestě se nachází blokáda.

Tělové i ušní svíce Tádé vytváří cestu k odstraňování nahromaděných škodlivin (hlenů, bakterií..) z těla. Teplem a energií vzniklou hořením svíce se škodliviny uvolňují a komínovým efektem (způsobeným podtlakem) jsou z těla vytahovány přes kůži ven. Svíčka tímto způsobem také napomáhá likvidaci zánětu v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Zárověň se rozpouští energetické blokády, zvyšuje se množství proudící energie a tím se spouští samoléčebný proces organismu.

Svíce se mohou přikládat na bolestivá místa, spazmy, lymfatické uzliny, akupunkturní či reflexní body.

Ošetřování svíčkou má na fyzické úrovni silné uvolňující a detoxikační účinky. Na psychické úrovni rozpouští duševní napětí, strachy, pomáhá relaxovat a uklidňuje. Na mentální úrovni pomáhá odstraňovat negativní myšlenky a dává tak prostor k přemýšlení o příčinách řešeného problému.

Účinek je závislý na energetické úrovni jedince. Na děti má zpravidla silnější a rychlejší účinky, protože mají více energie a jejich organismus je méně zanesený škodlivinami.

Tělové a ušní svíce Tádé jsou vyráběny ručně, mají originální tvar a jsou speciálně energetizovány.

Základem výrobku je originální bavlněné plátno, které se při výrobě svíčky namáčí do včelího vosku. Ten tlumí plamen a prodlužuje tak čas hoření, zvýší teplotu v místě aplikace a tím zabezpečí větší účinek. Do tělových a ušních svící Tádé je přidána kurkuma. Kurkuma má silný protizánětlivý účinek, proto se tyto svíce mohou používat i při zánětlivých stavech a dodává svíčce výrazné žluté zabarvení.

Další možností jsou také jedinečné čakrové svíce, které svými barvami odpovídají základním barvám jednotlivých čaker. Díky jejich použití může dojít k harmonizaci čaker, což se u klientů pozitivně projevuje na fyzické i na psychické úrovni. Terapie tělovými svíčkami TÁDÉ je doprovázena řízenou meditací. Škála barev čakrových svíček je rozšířena o barvu růžovou (harmonizující emoční bloky), bílou (čistící na všech úrovních) a černou (neutralizující strachy a negace).

Indikace k použití tělových svící Tádé:
Bolesti kloubů, páteře, hlavy, migrény, nachlazení, zánět dutin, trávící obtíže, menstruační bolesti, zúžení cév, neplodnost, impotence, duševní vyčerpání, deprese, atd.

Indikace k použití ušních svící Tádé:
Akutní a chronická rýma, alergická sekrece v nose, zánět mandlí (slabý a střední, zároveň s podáváním antibiotik), bolesti a omezení pohybu čelistních kloubů, bolesti ucha a jeho okolí, hučení v uších, slabé a středně silné závratě, pocházející od uší, slabé a střední snížení kvality sluchu, neurastenie.

Semináře: Ingrid Šimková, termíny jednotlivých seminářů naleznete zde.
Terapeuti: Katka Blatná, Michal Rinchenbach a Ivana Rinchenbachová

Tělové a ušní svíce TÁDÉ zakoupíte v naší prodejně nebo e-shopu.

Comments are closed.