Zkušenosti klientů

Kurz – Výklad mariášových karet I. stupeň

V únoru tohoto roku jsem absolvovala jednodenní kurz výkladu mariášových karet u Danielky. Jednalo se o „první stupeň“. Kurz trval celou sobotu. Dopoledne jsme se sešli v příjemných 10 hodin v příjemném prostředí čajovny vedle Zlatého klíčku. Hned na začátek nás čekalo krásné překvapení – nachystané stoly plné domácích dobrot. Připravila je sama Danielka a její nastávající snacha, která se nám po celou dobu starala o občerstvení.

Kurz jako takový trval od 10 do 17 hodin, včetně obědové pauzy. Musím se přiznat, že toho rána, kdy jsem se na kurz chystala, jsem neměla nejmenší tušení, kolik informací a praktických zkušeností je možné zvládnout v průběhu jednodenního kurzu. Ihned po představení jsme začali praktickým výkladem „na jednu kartu“ ze sady Symbolon. Bylo to příjemné uvedení, na kterém jsme si hned všichni vyzkoušeli, že intuice nám skutečně napoví správné významy – každému, kdo je ochotný naslouchat.

Kurz byl postavený tak, že každou teoretickou znalost okamžitě uváděl do praxe. Díky tomu je maximálně efektivní a přínosný. Jednalo se tedy v podstatě o jednodenní trénink J Musím se přiznat, že na odchodu jsem měla „hlavu jako vzducholoď“, plnou dojmů z nových věcí, pocitů, zážitků i informací a pár dní mi trvalo, než se mi vše „usadilo“. První výklad pro mého dobrého známého byl trochu rozpačitý a já si vůbec nebyla jistá tím, co říkám J o to větší překvapení nastalo, když mi v zápětí sdělil, v kolika věcech jsem byla trefná a výstižná. To mě velmi povzbudilo v další práci s kartami, která mi každý den od absolvování kurzu přináší další zkušenosti, otevření očí i podporu v různých životních situacích pro mě, i mé známé.

Pokud bych se mohla rozhodovat znovu, navštívila bych kurz bez váhání. Už se nemohu dočkat pokračování ve druhém stupni!

Klient: Tereza Černohousová
Datum: 28.3.2011

Comments are closed.