Zkušenosti klientů

Kurz – Omlazující cvičení čínských císařů

Asi před pěti měsíci jsem ve Zlatém klíčku absolvovala kurz Omlazujícího cvičení čínských císařů s paní Ivou Balášovou. Musím říct,že to byl víkend plný pohody a radosti. Paní Iva má úžasnou schopnost předávat své znalosti a zkušenosti – a navíc vše ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Prostě je s ní člověku dobře! Pokud mně čas a povinnosti dovolí i nadále se ráda zúčastňuji opakovacích lekcí. Je to vžy milé setkání.

Milena Herzová

Kurz mě nadchl, cvičení vede velmi inspirativně, s velkou citlivostí a vnímavostí vůči cvičencům. Byla jsem naprosto spokojená po všech stránkách, jak ohledně odborného výkladu, vysvětlení historie, působení a techniky jednotlivých cviků. Ocenila jsem i návod ke správnému dýchání.
Cvičení je velice prospěšné i pro starší či méně pohyblivé lidi – vizualizace, harmonizace, meditace v pohybu.
Sama cvičím části sestavy, pro celou sestavu nemám vždy dost času a klidu.
Považuji toto cvičení za skutečný poklad, paní Ivanku mohu jen doporučit a vždy ráda přijdu na opakovací hodiny, ve kterých je vždy i NĚCO nového.

Magda Bernardová

Chuej-čchun-kung je energetické cvičení, které mě po semináři, vedené paní Ivankou Balášovou, velmi oslovilo a poctivě ho cvičím spolu se svými rodiči, které jsem na další seminář přivedla. Seminář vedený paní Ivankou je velmi profesionální, ale odvíjí se v naprosto příjemném a přátelském duchu. Paní Ivanka se zabývá také zpěvem manter a meditace pod jejím vedením jsou naprosto úžasné. Jsem velmi spokojena i s opakovacími hodinami ve Zlatém klíčku, zvláště pro klidnou a příjemnou atmosféru, ale především mi moc vyhovuje její hlas a komentář během cvičení (upozorňování na co si dát pozor, co jak dělat). Po cvičení se cítíme všichni velice pozitivně naladěni a plni energie. Je to perfektní zklidnění po uspěchaném dni Účinky na zdraví jsou nepopiratelné a cítím je na sobě. Hlavně ve zkouškovém období /studuji vysokou školu/ mi cvičení přináší psychické zklidnění a spoustu energie. Jsem opravdu velmi ráda, že jsem se k tomuto vynikajícímu čchi kungu dostala.

Dana Lišková s rodiči

Cvičení čínských císařů – chuej čchun kung je velice příjemné cvičení, se kterým jsem se seznámila na víkendovém semináři paní Ivanky Balášové. Bylo to v době, kdy jsem ze zdravotních důvodů nemohla dělat jakýkoliv sport nebo fyzicky náročná cvičení, ocenila jsem proto tyto energetické cviky, doprovodná cvičení, relaxace a meditace, díky kterým jsem zůstávala relativně v kondici. Atmosféra semináře byla úžasná, pro psychiku to byl balzám i vzpruha zároveň. Účinky cvičení na těle byly opravdu znát a cvičení mě začalo velice bavit. Proto chodím ráda i na opakovací hodiny, které probíhají ve Zlatém klíčku, protože i když jsem se sestavu cviků již dobře naučila a cvičím ji doma, tam si to užívám s ostatními, se slovním doprovodem a úsměvem Ivanky Balášové.

Barbora

Víkendový seminář cvičení čínských císařů CHUEJ-ČCHUN-KUNG profesionálně vedený cvičitelkou jógy Ivanou Balášovou postupně dodávající psychickou a fyzickou kondici probíhá v duchu klidu a pohody. Velice vítám opakovací cvičení každé úterý ve Zlatém klíčku, kde pod vedením průvodního slova je možnost odpoutání od reality souběžně s regenerací celého organismu.

Marie Bradová

Vedoucí akce: Ivana Balášová
Klient: účastnící kurzu
Datum: 6.4.2011

Comments are closed.