Zkušenosti klientů

Cvičení – Žena a tanec „Kam jdu a kdo jsem“

Na hodiny „Žena a tanec „Kam jdu a kdo jsem“ k Elišce Holubové jsem začala chodit teprve nedávno, ale úplně mne nadchly (stejně jako Eliška sama). Tato setkání úžasných žen probíhají ve velice příjemné atmosféře, díky povídání, tanci i meditacím jakoby se shon a stres okolního světa na chvíli zastavil a dovolil nám zklidnit mysl a nahlédnout do vlastního srdce.
Každé pondělí tak odcházím nabitá novou energii a s inspirativními myšlenkami.
A děkuji Elišce za její citlivý a vnímavý přístup, už teď mi hodně pomohla :)

Jana Kučerová

K Elišce chodím do pondělního cvičení asi tři roky. Předtím jsem několik let dělala jógu, ya-su a qi gong. Všechny tyto zmíněné akce byly smíšené, tzn. muži i ženy a opravdu jednoznačně zaměřené.
U Elišky je to jinak – jsme tam jenom ženy, čili energie i vibrace jsou jiné, ženské, laskavé, uklidňující i posilující. Každý si tam vybere své. Začínáme povídáním k aktuálním tématům na poli esoteriky – u toho si vykládáme tarotové a andělské karty. Pote tančíme zhruba pul hodiny na hudbu pečlivě vybranou Eliškou (nejspíš ji vybírá svou intuici). Pak přijde půlhodinový blok cvičení – přizpůsobený lunárnímu kalendáři a fázím měsíce a nakonec relaxace.
Z tohoto pondělního cvičení pak „čerpám“ zbytek týdne.

Kveta Jurinová

Pondělní dancing joga s Eliškou Holubovou – skvělé očištění mysli, uvolnění energie, posílení ducha i těla.

Janak

Na seminář s Eliškou Holubovou mě nalákala kamarádka. Předtím jsem na „holčičím“ semináři nebyla a byla jsem zvědavá. A pak mile překvapená, když se 12 žen při tanci v pohodovém prostředí uvolnilo, uklidnilo, za Eliščina vedení nechalo „téct“ (a odtéct) emoce a hlavně, myslelo těch několik hodin každá jen sama na sebe. Úžasný odpočinek.
Součástí byl mj. i trénink intuice, který byl pro mě asi největším přínosem a překvapením. Zjistila jsem, že i když potkám úplně neznámého člověka a jen jej pozoruju, dokážu jej (stejně jako asi všechny ostatní ženy) dost dobře „přečíst“ – poznat nejen jeho momentální pocity, ale i touhy, přání, bolesti aj. A třeba mu i sdělením toho co z něj „čtu“ nějak pomoct.
Moc se mi to líbilo a těším se na další :) .

Radana

Vedoucí akce: Eliška Holubová
Klient: účastnící cvičení
Datum: 16.4.2011

Comments are closed.