Zkušenosti klientů

Kraniosakrální terapie

Docházím už delší dobu k Jarušce Rinchenbachové na kraniosakrální terapii.
Uvolňováním napětí a odstraňováním energetických bloků mne tato metoda po čase zbavila bolestí žaludku, s nimiž jsem se na doporučení své neteře obrátila právě na Klíček. V současné době se u mne minimálně  objevuje i bolest hlavy, která mi do té doby znepříjemňovala často život. Také sklon hlavy k rameni z důvodu od narození zkráceného ramenního svalu se upravil a chodím po mnoha letech vzpřímeněji.
Při kraniu nemívám vždy stejné pocity, záleží na tom, jaký problém je potřeba řešit.  Působením na zablokované energie vzniklé stresem, strachem aj. mi z těla postupně odcházejí dávné nashromážděné negativní emoce a upravují se funkce tělesných orgánů. Někdy mám reakce v brnění rukou, nohou, pocitu zimy nebo tepla, těžce se mi dýchá nebo kašlu, jindy mi bývá docela zle od žaludku. Po terapii mívám občas problém s točící hlavou, bývám unavená, ale pocit uvolněného psychického a fyzického těla se musí prožít, ten se popsat nedá. Před rokem jsem prošla operací v obličeji a jemná dotyková masáž stažených pooperačních jizev, aby do postiženého místa mohla znovu proudit energie, je pro mne přímo balzám.
Na závěr chci v dnešní uspěchané a stresující době nejen tuto, ale i další nabízené metody ke zlepšení zdravotních obtíží všem vřele doporučit, vaše tělo vám tuto péči vrátí dobrou tělesnou a duševní kondicí. Pracovníkům Klíčku chci tímto vyslovit poděkování za  poskytování této a dalších neinvazívních metod a popřát všem to nejcennější co můžeme mít, pevné zdraví.

Vedoucí akce: Jarka Rinchenbachová
Klient: Jana H.
Datum: 18.5.2011

Comments are closed.