Tajemství pánevního dna – pohledem západu i východu

Školu pánevního dna a jeho cvičení Metodou 3 x 3 založila paní Renata Skálová, fyzioterapeutka, která vychází ze znalostí moderní západní medicíny a zároveň se stále zdokonaluje v pochopení i praxi východních technik přímo v Indii.

Tato škola je jedinečná, od současného zdravotnictví se odlišuje svým komplexním přístupem k problému i k člověku. Vždy vychází z individuálních možností jednotlivých klientů a zohledňuje jejich potřeby na úrovni fyzické, energetické i emocionální.

Cvičení pánevního dna je velmi vhodné pro ženy všech věkových kategorií (s výjimkou těhotných), ale nejvíce prospěje ženám, které nemohou otěhotnět, ženám, které mají problémy s močovou inkontinencí po porodu nebo ve spojení s hormonálními změnami během i po klimakteriu, pokleslou dělohou nebo bolesti ve spodní oblasti zad.

Víme, že v současné době plné stresů, ale i vlivem sedavého zaměstnání, pánevní dna mnoha žen i mužů ochabují, poklesávají a potřebují posilovat. Pro někoho však může být překvapením, že některá pánevní dna jsou v napětí a křeči a naopak potřebují uvolnit a relaxovat. V našich pánevních dnech jsou také často uloženy bolesti, emoce a traumata (např. po operacích, porodech atd.), která následně ovlivňují i náš běžný život.

Ženy se odstraněním napětí a velmi jemnou aktivizací pánevního dna mohou dotknout své ženské podstaty, propojit se s ní a komunikovat s ní. Spojí se tak se svou ženskou přirozeností, se zdrojem ženské energie, přitažlivosti i síly.

Milé ženy víte, že přerušování „čůrání“ zhorší Váš stav?
Slyšely jste, že tampóny jsou napuštěny zdraví škodlivými bělidly a antibiotiky?
Zajímá Vás, jak funguje vaše tělo?
Hledáte nové informace?

Pokud chcete poznat další z mýtů a omylů, se kterými se můžete setkat na každém kroku a přístup ke cvičení pánevního dna Metodou 3 x 3 Vás zaujal, jste srdečně zvány na naše jednodenní semináře.

Přijďte udělat něco pro sebe … přijďte objevovat… přijďte něco změnit …

Motto: Cvičením ke zkvalitnění zdraví, probouzení své ženskosti a užívání si radosti ze života.

Termíny: 5. 8. 2017 – od 9 do 17 hod.
Vedoucí: Jarka Rinchenbachová
Cena : 1200 Kč (v ceně občerstvení)
S sebou: pohodlné oblečení, psací potřeby, dobrou náladu

Přihlášky zasílejte prostřednictvím formuláře. Na akci je nutné si rezervovat místo a to formou zaplacení nevratné zálohy 500,- Kč osobně v prodejně Zlatého klíčku nebo na číslo účtu, které Vám  po přihlášení zašleme nebo složenkou na adresu: Zlatý klíček, Jaselská 8, Brno, 602 00, do zprávy pro adresáta uveďte název a termín akce. Zaplacením zálohy resp. doplatku účastník přijímá účastnickou dohodu. Doplatek 700,- Kč bude uhrazen na místě.

Comments are closed.