Gabriela Abrmanová

Mgr. Gabriela Abrmanová

Tel.: 777 209 480

E-mail: g.abrmanova [zavináč] seznam.cz

Web:

EMI – traumaterapie, Voice Dialogue, Individuální systemické konstelace, Hypnoterapie, Hypnotická regrese, Lymfatická masáž ruční, Hirudoterapie, Horoskop narození

EMI – traumaterapie (eye movement integration-integrace očními pohyby)
Velmi účinná metoda neuroterapie, kterou lze efektivně použít pro zpracování veškerých zatěžujících a navracejících se vzpomínek. Dá se využít v případech traumat např. z nehody, ze zneužívání, ze ztráty blízkých, z nemoci atd. V podstatě traumat ze všech zkušeností, které člověk pro sebe za traumatické považuje. Častým poukazem na prodělané trauma jsou opakující se situace v životě zdánlivě bez vlastního přičinění. EMI startuje proces sebeléčby, provádí jakousi „restrukturalizaci“ paměti, mozku.
Kontraindikace: disociativní porucha osobnosti, bezprostřední užití alkoholu či drog, psychopatologie, antisociální porucha osobnosti, schizofrenie s deficity ve sledování očima, dysfunkce frontálního laloku, bipolarita.

Voice Dialogue
Tato sebepoznávací metoda přináší možnost seznámit se se svými vnitřními osobami, s osobnostmi v rámci vlastní osobnosti, jež žijí svůj vlastní skrytý život a tím nás mimořádně ovlivňují, většinou aniž bychom si toho vůbec všimli. Voice Dialogue nabízí možnost pochopit naše vnitřní procesy a uvést je do rovnováhy, což může mít následně vliv na pozitivní změny ve všech oblastech našeho života.

Individuální systemické konstelace
Jsou metodou rozvoje, sebepoznávání a umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy např. mezi členy rodiny, spolupracovníky, vnitřními osobnostmi. V podstatě vždy tam, kde jde o nějaký systém tvořený vzájemně na sebe působícími členy. Rozkrytím dynamiky vazeb je umožněno systému dát do pohybu energie, (kvantové pole, někdy také morfické či morfogenetické pole), aby došlo k „narovnání“. Mnohdy i „pouhé“ uvědomění si této dynamiky vazeb může vést člověka k vnitřní změně.

Hypnoterapie
Hypnóza je způsob, jak využít přirozeného stavu mysli k efektivnímu řízení nevědomí i těla. Má širokou škálu působení: s úspěchem se používá u fyzických problémů (např. nespavost, alergie, migrény a bolesti hlavy, problémy s otěhotněním i příprava na porod, zažívací a střevní potíže, podpora imunitního systému při různých onemocněním, vysoký krevní tlak atd.). Je také vhodná např. i pokud si chcete zvýšit sebevědomí, zbavit se škodlivých návyků, nastavit režim při hubnutí, překonat fóbie, lépe se rozhodovat, zlepšit své studijní, sportovní i pracovní výkony, více si užívat života, lépe vycházet s druhými lidmi, zlepšit svou schopnost řešit problémy a spoustu dalších. Pro trvalost je nutné provést více sezení (3-10) v určitém časovém úseku!!! Kontraindikace: diagnostikovaná psychická porucha, demence, léky ovlivňující CNS, bezprostřední užití alkoholu či drog.

Hypnotická regrese
Terapeut je zde pouze průvodcem na vaší vlastní cestě k sobě, nepodsouvá, nehodnotí, nenutí, jen přidržuje v jednotlivých regresích a ukazuje, jak regrese uzavřít. Touto metodou lze uzavřít problémy v minulosti, jež mají dopady negativní vliv na přítomnost. Lze tak uspořádat mnohé vztahy či také nalézt „spřízněné duše“. Kontraindikace: viz. hypnoterapie.

Lymfatická masáž ruční – manuální lymfodrenáž
Jedná se o jednu z nejúčinnějších metod při práci s lymfatickým systémem, protože při této masáži se působí přímo na něj a je aktivován. Masáž působí očistně na fyzické úrovni a také stabilizuje psychiku. V nabídce je manuální lymfodrenáž hlavy a obličeje, horních končetin, dolních končetin, zad, břicha. Postup je volen podle individuálních potřeb konkrétního klienta.
Kontraindikace: probíhající zhoubné onemocnění, infekce, horečka, zánět žil v akutním stavu, hyperfunkce štítné žlázy, akutní stádium růže, neléřený krevní vysoký krevní tlak, onemocnění srdce a ledvin

Hirudoterapie – přikládání pijavky lékařské, dělám pouze semináře dle dohody
Léčba pomocí přikládání pijavek je vhodná nejen při lymfostáze (hromadění lymfy). Pijavka vypouští do těla hostitele velké množství různých bioaktivních látek, které mají léčebný účinek. Nejvhodnější je přikládání pijavek při těchto onemocněních: křečové žíly, trombóza, vysoký krevní tlak, jaterní onemocnění, krevní podlitiny, fyzické traumata, zlomeniny, bolesti zad a kloubů, onemocnění imunitního systému s kožními projevy, gynekologická onemocnění a mnohé další. Při jednom sezení se přikládá 1-12 pijavek.
Kontraindikace: hemofilie, těžká anemie, probíhající zhoubné onemocnění, nádory, velmi nízký krevní tlak, těhotenství.

Horoskop narození tzv. radix
Propojení astrologie s psychologií, kompletní psychologický rozbor osobnosti. Pokud vás zajímá jaké osobností, ale i třeba sportovní nebo studijní předpoklady má vaše dítě, ale také zhodnocení potenciálu, kterým disponujete, pak vám tento rozbor může dát odpovědi. Můžete se také dozvědět kde je zdroj konfliktů ve vašich vztazích a spoustu dalších informací. Předpokladem je znalost času narození.

Horoskop narození tzv. radix
Propojení astrologie s psychologií, kompletní psychologický rozbor osobnosti. Pokud vás zajímá jaké osobností, ale i třeba sportovní nebo studijní předpoklady má vaše dítě, ale také zhodnocení potenciálu, kterým disponujete, pak vám tento rozbor může dát odpovědi. Můžete se také dozvědět kde je zdroj konfliktů ve vašich vztazích a spoustu dalších informací. Předpokladem je znalost času narození.

Poradenství ve výživových doplňcích, bylinkách atd.
Detoxikaci a správné fungování lymfatického systému lze podpořit vhodně zvolenými doplňky, čaji a dalšími přípravky přírodního původu. Velmi vhodné je odkyselení organizmu, správný stravovací i pitný režim.

Ceny služeb
Vstupní konzultace (rozbor problému, návrh postupu, poradenství atd.)500-800 Kč
EMI1900 Kč
EMI + kranio2500 Kč
EMI + hypnóza2500 Kč
EMI + cvičení k uvolnění traumatu2500 Kč
Voice dialogue1200 Kč
Konstelace dle času a náročnosti900-1400 Kč
Hypnóza800 Kč
Hypnotická regrese dle času a náročnosti1200-5600 Kč
Lymfatická masáž (části těla)800 Kč
Kraniosakrální terapie800 Kč
Masáž Aroma touch800 Kč
Horoskop dítě, mail (cca 15 str.)1500 Kč
Horoskop dospělý, mail (cca 30 str.)3000 Kč
Papírová forma horoskopu příplatek100/200 Kč
Doplněk horoskopu Lilith (cca 5 str.)800 Kč
Výklad karet800 Kč
Platby pouze v hotovosti. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

Comments are closed.